دسته اخبار

اطلاعیه های آموزشی

پر بيينده ترين اخبار

آرشيو اخباراخبار :: برگزاری نشست توجیهی دانشجویان ورودی مهر96

[ سرويس عمومی ] [ کل اخبار ] [ چاپگر ] [ نسخه چاپي ]

برگزاری نشست توجیهی دانشجویان ورودی مهر96

سرويس : عمومی
96/08/15-12:25
2017-11-06 12:25:04
آخرين مشاهده : 97/01/30-12:06
173 : کد خبر

تعداد مشاهده : 177


 

نشست توجیهی دانشجویان ورودی مهر در سالن اجتماعات آموزشکده فنی و حرفه ای سمای ایلام برگزار شد. در این جلسه که علاوه بر دانشجویان،  معاونت محترم سمای ایلام، رئیس آموزشکده، مدیر آموزش، مدیر مالی، مدیر امور دانشجویی و فرهنگی، مدیر امتحانات، دیگر کارکنان و جمعی از مدرسان شرکت داشتند. ابتدا آیاتی از قرآن مجید تلاوت شد و پس از پخش سرود جمهوری اسلامی و سرود سما، آقای علی اکبر شیری، رئیس دانشکده، به دانشجویان و حاضرین خیر مقدم گفتند و نکاتی را در معرفی آموزشکده و فعالیت­های مختلف آموزشی، فرهنگی و پژوهشی آن بیان نمودند. ایشان سپس از جناب آقای بهادری، معاونت دانشگاه و رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سمای ایلام دعوت نمودند، که برای ایراد سخنرانی به جایگاه تشریف بیاورند.

آقای بهادری طی سخنانی برای دانشجویان آرزوی موفقیت نمودند و از آنان خواستند که قدر لحظات ارزشمندی که در دوران تحصیل از آن برخوردارند، بدانند. ایشان به جایگاه ارزش علم و دانش در دنیای امروز اشاره نمودند و پیشرفت کشور را منوط به سعی و تلاش جوانان و دانشجویان دانستند.

پس از آن خانم بسطامی، مدیر آموزش آموزشکده، دانشجویان را با آیین­نامه و مقررات آموزشی آشنا نمودند و توضیحاتی را در مورد چارت­های درسی ارائه دادند. خانم ابراهیمی مدیر مالی آموزشکده نیز در مورد شهریه و چگونگی پرداخت آن و نیز تخفیفات و وام دانشجویی مطالبی را توضیح دادند. پایان بخش این نشست پذیرایی از دانشجویان و دیگر شرکت کنندگان بود.